Image description  
13 квітня відбулася підсумкова зустріч напряму "Твори себе сам"
13 квітня на підсумковій зустрічі напряму "Твори себе сам" Людмила Наконечна, Ганна Старостенко вручали сертифікати студентам НаУКМА.

Спільний проект “Обирай серцем” компанії САН Інтербрю Україна (ТМ “Чернігівське”), Фонду братів Кличків та НаУКМА.
 
Підсумкова зустріч напряму “Твори себе сам”.
Вручення сертифікатів студентам-учасникам.

13 квітня відбулася підсумкова зустріч ІІ-го напряму проекту “Обирай серцем” –  “Твори себе сам” за участі почесних гостей та представників компаній-партнерів.
 
Ірина Картавцева, керівник проекту від НаУКМА: “Проект “Обирай серцем” – це лише один приклад поєднання спільних зусиль освіти та бізнесу. Але можу з впевненістю сказати, що розвиток подібних напрямів є перспективним і за ними – майбутнє. Ми раді, що наш досвід співпраці з бізнесовими структурами впроваджують у себе й інші університети, адже робота зі студентами сьогодні  – це невід’ємна складова майбутнього компанії”. 
 
Сертифікати найактивнішим та найініціативнішим студентам, які взяли участь у  проекті, вручали Ганна Старостенко, президент БО “Фонд братів Кличків”, Людмила Наконечна, генеральний директор “САН Інтербрю Україна” (ТМ “Чернігівське”), Володимир Панченко, віце-президент з науково-навчальних студій НаУКМА.
 
Людмила Наконечна, генеральний директор “САН Інтербрю Україна”: “Відгуки, які  компанія отримала за підсумками проведених семінарів, свідчать про те, що наш спільний з Фондом братів Кличків проект знайшов відклик у серцях студентів. А отже, ми зробили дещо дуже важливе. Хочу щиро побажати всім студентам успіху в обраній справі та досягнення нових вершин заради майбутнього нашої країни!”
 
Основним завданням проекту “Обирай серцем” є створення сучасних, сприятливих умов та можливостей для навчання талановитої молоді, підтримка її подальшої успішної професійної діяльності. В рамках напряму “Твори себе сам” було проведено цикл семінарів, тренінгів з проблем працевлаштування, кар’єрного росту, проведено зустрічі з успішними представниками бізнесу та науки.

 

 
Оголошено конкурс для студентів на стажування у Варшавському або Університеті
Штральзунд (Німеччина) та відвідування конференцій та семінарів.

 
Напрям "Іменні студентські ґранти"
Впровадження 8
ґрантів для магістрів НаУКМА 2-ого року навчання зі спеціальностей, визначених партнерами

  1. Про конкурс
  2. Склад конкурсної комісії
  3. Переможці конкурсу
  4. Фотосесія

Напрям "Твори себе сам"
Проведення семінарів, тренінгів, зустрічей з успішними представниками бізнесу, науки, мистецтва
  1. Про напрям
  2. Програма семінарів
  3. Викладачі-тренери
  4. Центр кар'єри та працевлаштування студентів НаУКМА
  5. Фотосесія


Стипендійний фонд компанії САН Інтербрю (ТМ “Чернігівське”) та Фонду братів Кличків для професорсько-викладацького складу Факультету природничих наук НаУКМА