Image description  
12 вересня під час урочистої прес-конференції було проголошено про початок спільного проекту “Обирай серцем”, за ініціативою торгової марки “Чернігівське”, Фонду братів Кличків та  Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
Меморандум про співпрацю у реалізації Проекту підписали Віталій Кличко, Людмила Наконечна, генеральний директор компанії “САН Інтербрю Україна” та В’ячеслав Брюховецький, президент Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
Основним завданням Проекту є створення сучасних та спрятливих умов та  можливостей для  навчання талановитої молоді, підтримка  її подальшої успішної професійної діяльності.
“Для “САН Інтербрю Україна”, як соціально відповідальної компанії, є дуже важливою співпраця з освітою, оскільки можливість отримання молоддю якісної освіти та підготовка її до професійної діяльності, є запорукою успіху як вітчизняного бізнесу, так і країни в цілому” – зазначила під час прес-конференції Людмила Наконечна.
В’ячеслав Брюховецький, президент НаУКМА: “Нині вже понад 3000 випускників-могилянців успішно працюють задля добра України. Зацікавленість діяльністю Києво-Могилянської академії  з боку бізнесу – свідчення того, що справа підготовки і виховання нового покоління професіоналів має бути  спільною і  стати пріоритетною для суспільства”.
Ідея Проекту належить партнерам - ТМ “Чернігівське” та Фонду братів Кличків.
“Метою створення Фонду є благодійна діяльність, спрямована, зокрема, на реалізацію проектів підтримки та розвитку соціально малозахищеної молоді в Україні. Проект “Обирай серцем” допоможе молодим студентам повірити в те, що спеціальності, які вони обрали за покликом серця, є так само важливими та необхідними для розвитку суспільства”, - підкреслив Віталій Кличко.
Києво-Могилянська академія була обрана для співпраці як навчальний заклад, що має багатий досвід співробiтництва з партнерами та активно розвиває саме ці напрями діяльності.
Перший етап Проекту триватиме протягом 2005-2006 навчального року  і включатиме  в себе три напрями:
 • “Іменні студентські ґранти” - впровадження 8 ґрантів для маґістрів НаУКМА другого року навчання визначених партнерами спеціальностей
 • “Твори себе сам” – напрям, що передбачає проведення заходів, які сприятимуть становленню студентів та випускників як майбутніх фахівців, та будуть спрямовані на активізацію внутрішніх ресурсів молоді та самореалізацію в різних сферах суспільного життя
 • “Іменний стипендійний професорський фонд” - впровадження Стипендійного фонду для заохочення молодого викладача факультету природничих наук.            Інвестиції у перший етап Проекту склали 300 000 грн. Адміністрування коштами за трьома напрямами Проекту здійснюватиме НаУКМА.
  “Обирай серцем” – перший потужний соціальний проект для партнерів - ТМ “Чернігівське”, Фонду братів Кличків та Національного університету “Києво-Могилянська академія”, який має стати успішним прикладом співпраці заради майбутнього нашої країни.

 

 
Оголошено конкурс для студентів на стажування у Варшавському або Університеті
Штральзунд (Німеччина) та відвідування конференцій та семінарів.

 
Напрям "Іменні студентські ґранти"
Впровадження 8
ґрантів для магістрів НаУКМА 2-ого року навчання зі спеціальностей, визначених партнерами

 1. Про конкурс
 2. Склад конкурсної комісії
 3. Переможці конкурсу
 4. Фотосесія

Напрям "Твори себе сам"
Проведення семінарів, тренінгів, зустрічей з успішними представниками бізнесу, науки, мистецтва
 1. Про напрям
 2. Програма семінарів
 3. Викладачі-тренери
 4. Центр кар'єри та працевлаштування студентів НаУКМА
 5. Фотосесія


Стипендійний фонд компанії САН Інтербрю (ТМ “Чернігівське”) та Фонду братів Кличків для професорсько-викладацького складу Факультету природничих наук НаУКМА